Strona internetowa Baxtom

Strona internetowa Baxtom2018-04-30T12:16:52+02:00

Opis projektu

Strona internetowa Hurtownia elektryczna Baxtom

Strona internetowa dla hurtowni elektrycznej

Witryna została wykonana w oparciu o nowoczesny design zaprojektowany indywidualnie dla firmy Baxtom. Strona startowa zawiera pełnoekranowy slider zdjęć, przedstawiających ofertę firmy. Formularz kontaktowy na stronie jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów, odwiedzających stronę, którzy w bardzo szybki oraz wygodny sposób mogą przesłać zapytanie do pracowników firmy Baxtom.

Poza czytelnie przedstawioną ofertą usług elektrycznych i produktów hurtowni, klient może zapoznać się z galerią zdjęć z biura oraz zdjęć zrealizowanych obiektów. Referencje dodatkowo wzbudzają zaufanie wśród klienta, który ma pełny obraz działalności firmy Baxtom i jej zadowolonych klientów.

Responsywna strona internetowa dla Baxtom jest przyjazna dla użytkowników urządzeń mobilnych (dopasowuje się zarówno do komputerów jak i tabletów oraz smartfonów), a także umożliwia dalszą rozbudowę o nowe elementy.

Firmie Baxtom zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne w zakresie aktualizacji strony internetowej, a także doradztwo w zakresie nowych możliwości i kierunku rozwoju strony www.

Zapytaj o ofertę stron internetowych

[recaptcha]