Strona internetowa Serwis AGD Mława

Strona internetowa Serwis AGD Mława2018-05-01T10:03:39+02:00

Opis projektu

Strona internetowa Serwis AGD Mława

Strona internetowa dla serwisu AGD

Strona została zbudowana na bazie nowoczesnego projektu wykonanego indywidualnie dla Serwisu AGD Mława. W pierwszej kolejności po wejściu na stronę, klient zobaczy pełnoekranowy slider zdjęć przedstawiający ofertę firmy. Formularz kontaktowy na stronie pozwala na wygodny i szybki kontakt z pracownikami firmy.

Potencjalny klient oczekuje czytelnie przedstawionej oferty serwisowej oraz procedury serwisu sprzętu AGD. Strona zawiera proste wskazówki pozwalające dowiedzieć się, w jaki sposób zgłosić usterkę i jak będzie przebiegała czynność serwisowa. Certyfikaty wzbudzają zaufanie i przedstawiają firmę jako fachową i profesjonalną w swojej branży.

Strona internetowa jest responsywna, czyli przyjazna dla użytkowników urządzeń mobilnych (dopasowuje się zarówno do komputerów jak i tabletów oraz smartfonów), a także umożliwia dalszą rozbudowę o nowe elementy.

Firmie Serwis AGD Mława zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne w zakresie aktualizacji strony internetowej, a także doradztwo w zakresie nowych możliwości i kierunku rozwoju strony www.

Zapytaj o ofertę stron internetowych

[recaptcha]